Strona: Nowy Zarząd / Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich przy PRz

Nowy Zarząd

2022-02-24
Zarząd Koła SEP PRz

W dniu 22 lutego 2022 roku odbyło się Walne Zebranie Członków Zakładowego Koła SEP przy Politechnice Rzeszowskiej. Koło SEP PRz nr 8 powiązane jest z Oddziałem Rzeszowskim Stowarzyszenia Elektryków Polskich i w swoich szeregach skupia pracowników Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Naszej Uczelni. Zebranie prowadziła Kol. Barbara Kopeć, emerytowany pracownik Naszego Wydziału, a obecnie Prezes Oddziału Rzeszowskiego SEP.

Dzięki dużemu doświadczeniu Przewodniczącej zebranie przebiegło sprawnie, wszelkie wątpliwości proceduralne były szybko wyjaśniane w oparciu o Statut Stowarzyszenia, a przy okazji zgromadzeni członkowie mieli okazję usłyszeć najnowsze informacje o działalności i planach Oddziału. W trakcie zebrania ustępujący Prezes Koła podsumował pracę Zarządu za okres od 2018 do 2021 roku. Głos zabrał także Kol. Bolesław Pałac, członek Zarządu Głównego SEP, który podzielił się wiadomościami z Centrali.

Odbyły się również wybory nowego Zarządu na następną 4-letnią kadencję 2022-2025. Funkcję Prezesa Koła ponownie powierzono dr inż. Robertowi Ziembie. W skład Zarządu weszli także:

Kol. Mariusz Węglarski jako Sekretarz Koła,

Kol. Mariusz Trojnar jako Skarbnik Koła,

Kol. Damian Mazur jako Członek Zarządu Koła,

Kol. Barbara Kopeć jako Członek Zarządu Koła,

Kol. Kazimierz Kamuda jako Członek Zarządu Koła.

Spotkanie protokołowała Kol. Anna Szlachta. Na członków Komisji Wyborczej zostali powołani Kol. Jan Rodziński oraz Kol. Wojciech Pliś. W skład Komisji Skrutacyjnej weszli Kol. Paweł Szczupak oraz Kamil Parfianowicz.